Kompletní interéry

Přejete si změnit styl interiéru?

Ať jde o byt nebo celý dům, rádi ho oblečeme do nového kabátu na míru. Sladíme veškeré vybavení od dveří až po poslední poličky tak, abyste se v novém interiéru cítili pohodlně a aby odrážel do detailu vaše představy o krásném domově. 

Zajímá vás víc? Hledáte inspiraci? Prohlédněte si naše realizace:

Interiér jako ze žurnálu

Vytvoříme pro vás útulné místo na zemi, kam se budete vždy rádi vracet. Místo, kde budete moci relaxovat, pracovat i trávit společný čas s rodinou nebo přáteli. Obraťte se na nás. Jsme otevřeni každému nápadu a uděláme maximum, abychom vaše požadavky naplnili. Chcete změnu, ale nevíte, kde začít?

Poradíme vám a nabídneme možnosti, které by slušely právě vašemu interiéru. Ať už chcete malovat nebo tapetovat, změnu koupelny či kuchyně nebo nový pokojíček pro děti, se vším máme bohaté zkušenosti. Probereme jednotlivé místnosti a společně je změníme tak, aby vám dobře sloužily, byly praktické a zároveň útulné. Pokud už máte vlastní představu, obrázek z časopisu, kterým byste se rádi inspirovali, ale něco tomu ještě chybí, rádi vám pomůžeme proměnit sen v realitu a doladit ho do posledního detailu. Vytvoříme z vašeho interiéru domov jako ze žurnálu. 

Sehraná a zkušená parta
kvalitních řemeslníků

Jsme parta, ve které se všichni skvěle doplňujeme. Pracujeme precizně, organizovaně a s nadšením. 

Recenze mluví za vše:
zůstávají za námi spokojení zákazníci

Během deseti let jsme provedli stovky realizací. Můžeme se tak pochlubit nejen mnoha zkušenostmi, ale zejména pozitivními recenzemi. 

Postaráme se o vše,
co je potřeba

Nabízíme širokou nabídku služeb, o vaši rekonstrukci se postaráme od A do Z včetně vyřízení grafického návrhu. 

Kompletní renovace

Potřebujete poradit nebo poptat naše služby? Nabízíme vše, co je u rekonstrukce třeba:

Bourací práce včetně likvidace suti a odpadu

Zednické, sádrokartonářské a malířské práce

Kompletní elektroinstalační práce

Nové rozvody vody, topení a plynu

01

Napište
nebo zavolejte

Zaujaly vás naše služby? Neváhejte a kontaktujte nás, na všem se domluvíme a rádi odpovíme na všechny vaše otázky. Poradíme vám se vším, co budete potřebovat.

02

Podíváme se,
uděláme návrh

Přijedeme se osobně podívat na prostory, ve kterých budou práce probíhat a vytvoříme vám konkrétní návrh. Před začátkem rekonstrukce se domluvíme na všech detailech. 

03

Pracujeme na
Kompletní realizaci

Přišel den D a my se pouštíme do práce. Během realizace vás o všem pravidelně informujeme a veškeré změny s vámi konzultujeme. Přejeme příjemně strávené chvíle v novém domově!

Potřebujete pomoci?

Jednoduše nám zavolejte nebo napište zprávu. Osobně přijedeme a se vším vám pomůžeme. Navíc od nás obdržíte cenovou nabídku zdarma! 

Nový interiér
Nejčastější otázky

Napadají vás další otázky?

Představujeme vám nejčastější otázky našich klientů. Možná zde najdete odpovědi i na tu svou. 

Jak dlouho trvá nový interiér?

Nejčastěji do 4 týdnů máme hotovo, přípravu ale nepodceňujte a vyhraďte si na ni čas také přibližně 4 týdny. 

Jaký je nejlepší způsob pro úložné prostory?

Úložné prostory vám nejlépe vyřeší vestavěné skříně, které vám na míru vyrobíme a namontujeme. Skvělým pomocníkem jsou regály. Správně využít prostor bytu umíme, vše vám poradíme a předem naplánujeme.

Jak správně zvolit podlahu?

Nejoblíbenějšími materiály jsou v současnosti dřevěné parkety, dlažba a vinyl. Záleží na vašem rozpočtu a na konkrétní místnosti. 

Jaký je rozpočet na zařízení interiéru?

Rozpočet vždy záleží na vašich preferencích a rozsahu požadovaných služeb. Rozpočet vám předem uděláme.

Jaké jsou aktuální trendy v designu?

Trendy se mění, v současnosti ale můžeme vyzdvihnout minimalistický styl, dřevo a kámen jako přírodní materiály a důraz na ekologické vybavení. Tento styl je praktický a nadčasový, působí zároveň čistým a vzdušným dojmem.