Novostavby na klíč

Plánujete stavbu nového domova a přejete si zařídit na míru vše uvnitř domu? Tady jste na správné adrese. Kontaktujte nás a my rádi splníme všechna vaše přání. Nabízíme zařízení kuchyně včetně instalací, vybavení koupelen i výrobu nábytku na míru do pokojů. Vytvoříme společně vaše jedinečné místo na zemi, kde budete doma.

Zajímá vás více? Prohlédněte si naše realizace:

Všechny starosti přenechejte nám

Domov – světlé a teplé místo, kam se celá rodina ráda vrací a kde tráví společný čas. Užívejte si každý den pohodu v novém domě podle svých představ. Nezáleží na tom, v jaké fázi se vaše novostavba nachází. Nabídka našich služeb je natolik široká, že si hravě poradíme s kompletním zařízením, i pokud nám předáte dům ve fázi hrubé stavby. 

V našem týmu jsou zkušení zedníci, elektrikáři i truhláři. Provádíme obklady koupelen, pokládáme podlahy a vyrábíme nábytek na míru. Postaráme se o celkové rozvody vody, topení i plynu. Společně tikáme jako hodinky a jsme vám neustále k dispozici. Můžete se na nás bez pochybností obrátit pro jakoukoli radu nebo si objednat služby na míru svým požadavkům. Rádi pro vás zařídíme i grafické návrhy. Nabízíme služby zcela komplexní. Stavíte dům a chcete interiéry, které budou nejen krásné na pohled, ale hlavně praktické a funkční? Poptejte naše služby a všechny starosti předejte nám. Zařídíme pro vás domov na klíč, kam vstoupíte a už nebudete chtít odejít. Přejeme si, aby se vám v novém domově krásně žilo. 

Sehraná a zkušená parta
kvalitních řemeslníků

Jsme parta, ve které se všichni skvěle doplňujeme. Pracujeme precizně, organizovaně a s nadšením. 

Recenze mluví za vše:
zůstávají za námi spokojení zákazníci

Během deseti let jsme provedli stovky realizací. Můžeme se tak pochlubit nejen mnoha zkušenostmi, ale zejména pozitivními recenzemi. 

Postaráme se o vše,
co je potřeba

Nabízíme širokou nabídku služeb, o vaši novostavbu se postaráme od A do Z včetně zařízení grafických návrhů. 

Komplexní služby při stavbě nového domu

Potřebujete poradit nebo poptat naše služby? Nabízíme vše, co je u novostavby třeba:

Bourací práce včetně likvidace suti a odpadu

Zednické, sádrokartonářské a malířské práce

Kompletní elektroinstalační práce

Nové rozvody vody, topení a plynu

01

Napište
nebo zavolejte

Zaujaly vás naše služby? Neváhejte a kontaktujte nás, na všem se domluvíme a rádi odpovíme na všechny vaše otázky. Poradíme vám se vším, co budete potřebovat.

02

Podíváme se,
uděláme návrh

Přijedeme se osobně podívat na prostory, ve kterých budou práce probíhat a vytvoříme vám konkrétní návrh. Před začátkem práce se domluvíme na všech detailech. 

03

Provádíme
kompletní realizaci

Přišel den D a my se pouštíme do práce. Během realizace vás o všem pravidelně informujeme a veškeré změny s vámi konzultujeme. Přejeme příjemně strávené chvíle v novém domově.

Potřebujete pomoci?

Jednoduše nám zavolejte nebo napište zprávu. Osobně přijedeme a se vším vám pomůžeme. Navíc od nás obdržíte cenovou nabídku zdarma! 

Novostavby na klíč
Nejčastější otázky

Napadají vás další otázky?

Představujeme vám nejčastější otázky našich klientů. Možná zde najdete odpovědi i na tu svou. 

Kde zařídit grafický návrh?

Pokud nemáte své kontakty, rádi se o grafický návrh postaráme my.

Za jak dlouho bude hotovo?

Doba trvání v případě, že nám předáte hrubou stavbu, se liší podle její velikosti, složitosti prací a dostupnosti materiálů. Štěstí přeje připraveným, pokud se domluvíme včas, vše půjde jako po másle. Můžete ale počítat průměrně s několika měsíci. 

A co úklid?

O úklid všech materiálů a sutí se postaráme my.

Jaký je rozpočet?

Rozpočet vždy záleží na vašich finančních možnostech a na rozsahu prací. Vždy podle toho, v jaké fázi nám stavbu předáváte a jaká je vaše představa. 

Kdy se s vámi máme začít domlouvat?

Příprava je velmi důležitá, proto si na ni vyhrazujeme větší časový úsek – nejčastěji minimálně 1 – 2 měsíce. Když se nám ozvete včas, budeme mít dostatek prostoru naplánovat vše tak, abyste byli spokojeni a aby na sebe jednotlivé práce bez proluk navazovaly.