Jak vám můžeme pomoct?

Jsme sehraná firma, která se věnuje realizacím a proměnám domů či bytů více než 10 let. Vyberte si ze široké nabídky služeb tu svou. Chcete rekonstruovat celý byt nebo zrovna potřebujete kuchyňskou linku na míru? Není problém, o vše se rádi postaráme. Nabízíme:

Zednické práce

Potřebujete zeď zbořit, postavit novou nebo ji obložit? Žádná zednická práce pro nás není problém. 

Zjistit více

Elektroinstalace

Instalace zásuvek, vypínačů, osvětlení i elektrických rozvodů. Poradíme si s každým zkratem!

Zjistit více

Vodo Topo Plyn

Výměna a instalace vodovodního potrubí do kuchyní i koupelen, topných systémů a plynových spotřebičů. 

Zjistit více

Podlahářské práce

Začneme od podlahy. Podlaha je důležitým prvkem každé domácnosti. Zařídíme vše od přípravy po instalaci.

Zjistit více

Truhlářské práce

Vytvoříme dřevěné doplňky na míru vašim požadavkům. Výsledkem je jedinečný a stylový prostor. 

Zjistit více

Nábytek na míru

Charakter a výsledný estetický dojem interiéru dodá nábytek vyrobený na míru vám i vašemu domovu. 

Zjistit více

Zednické práce

Naši zedníci jsou mistři v oboru, kteří se nezaleknou žádné těžké práce. Věřte nám, že s cihlami i příčkami to umí a žádná zeď, která díky nim vznikne, nikdy nespadne. Zvládnou bez problému stavbu zdí i přípravu na pokládku podlah. Podílejí se na všech rekonstrukcích a renovacích. Součástí jejich práce jsou i menší úpravy interiéru, jako například výstavba krbu a zabudování polic

Stavby a posuny zdí

Betonářské práce

Montáže oken a dveří

Elektroinstalace

O veškeré přípravy, instalaci, údržbu i opravy elektrických systémů ve vašem bytě i domě se postarají naši elektroinstalatéři. Nepřekvapí je žádný kabel ani poblikávající světlo. Nejčastěji instalují elektrické spotřebiče do kuchyně nebo domácnosti, internetové kabely, ale i kamerové systémy a alarmy. Práce našich elektroinstalatérů je klíčová pro spolehlivé a bezpečné fungování všech elektrických systémů v bytě. 

Příprava a instalace elektrických rozvodů

Montáž osvětlení

Instalace bezpečnostních systémů

Vodo topo plyn

V každém domě je základním kamenem pohodlí spolehlivý vodovodní, topný a plynový systém. Při rekonstrukcích je velmi často potřeba vyměnit stará zařízení za nová, případně rozvody upravit podle nových požadavků. Naši instalatéři provádí s precizností širokou škálu služeb, které zahrnují demontáž starých a instalaci nových nebo upravených vodovodních i topných systémů, jejich údržbu i opravy. 

montáž a demontáž zařízení

úpravy a rozšíření současných systémů

testování a kontrola bezpečnosti

Potřebujete pomoci?

Jednoduše nám zavolejte nebo napište zprávu. Osobně přijedeme a se vším vám pomůžeme. Navíc od nás obdržíte cenovou nabídku zdarma! 

Podlahářské práce

Vaše stará podlaha už se vám nelíbí nebo už dosloužila? Pokud stavíte nový dům nebo rekonstruujete, podlaha je základním estetickým i funkčním prvkem každé domácnosti. Správnou volbou podlahy dokážete místnost vizuálně zvětšit či zmenšit. Při rozhodování, který typ krytiny zvolit, je potřeba dobře zvážit, co vše od nové podlahy očekáváte. Nabízíme poradenství, dodávku i montáž všech druhů podlahových krytin.

Renovace parket

Vyrovnání a příprava podkladu

Pokládka nové podlahy

Truhlářské práce

Poctivá zakázková výroba. Dřevo je v současnosti ceněným materiálem, který díky své jedinečné kresbě nemá obdoby. Doplňky ze dřeva jsou šperkem každého domu. Vyrobíme pro vás dveře, okna, obložky i kryty žaluzií. Pokud se rozhodnete pro na míru provedené schodiště, stane se jistě ozdobou vašeho interiéru. Chcete-li zase dodat korunu vaší zahradě, nabízíme výrobu teras i pergol. Vše precizně a z kvalitního dřeva. 

Okna i dveře na míru

Terasy a pergoly

Dřevěné schodiště

Nábytek na míru

Chcete interiér, který bude jedinečný a ve kterém bude všechno přesně ladit a fungovat jako celek? Vyrobíme pro vás jednotlivé kusy nábytku na míru nebo rovnou vybavíme celý byt. Poradíme si s kuchyní, ložnicí, dětským pokojíčkem i obývákem. Šatny na míru a vestavěné skříně vám pomohou uspořádat věci tak, aby každá měla své místo. Dobře vyřešený úložný prostor vám doma bude usnadňovat život každý den. 

Kuchyně

Úložné prostory

Dětské pokoje